Doelgroep
Telefonistes/HR, personeel belast met telefonische slechtnieuwsgesprekken
Datum en duur
Dagdeel (3 uur)
Locatie
Op locatie
Prijs
Op aanvraag
Een crisis kan ieder bedrijf overkomen. Maar de consequenties van zo'n crisis zijn gelukkig voorspelbaar. En bekend is dat goed voorbereide teams sneller reageren. Opleiden, trainen en oefenen hebben dus een grote impact op het verloop van een incident, ramp of crisis.
De training over verwanten communicatie is bedoeld voor een ieder die slechtnieuwsgesprekken moet voeren of telefonisch te maken kan krijgen met (heftige) emoties tijdens een crisis.
Leerdoelen:
Groepsgrootte: 4 - 5 personen
Certificaat: PrepTIME module 9
Beschikbaar voor: Silver level
We werken binnen onze opleidingen bij industrie met de methode PrepTIME. Deze focust op alle 5 kolommen van Crisis Management: Procedures, Opleiden/Trainen, Oefenen, Faciliteiten en Organisatie structuur.
PrepTIME is specifiek ontwikkeld voor hoog risico industrieën, maar is prima breed toepasbaar op andere industrievormen. We werken met een Interactief trainingssysteem: